STOLARZ

Oferujemy:
- Praca na hali produkcyjnej przy budowie domów modułowych
- Bezpłatną ofertę pracy
- Tylko legalne zatrudnienie
- Firma bezpłatnie zapewnia pracownikom dokumenty legalizujące pobyt i pracę. Przygotowujemy bezpłatnie zezwolenia typu A
- Firma opłaca badania lekarskie
- Zapewniamy odzież roboczą
- Pomagamy w założeniu konta bankowego oraz otrzymaniu karty SIM i konfiguracji w telefonie
- Pomoc koordynatora w procesie rekrutacji, zatrudnienia oraz zakwaterowania, bezpłatna pomoc przy wypełnieniu i złożeniu wniosków na pobyt czasowy i pracę.
- Pomoc koordynatora w legalizacji pobytu osób, które chcą zostać w Polsce na stałe

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku stolarza lub pokrewnym
- Znajomość rysunku technicznego
- Nie wymagamy znajomości języka polskiego

Wynagrodzenie:
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu obowiązków
18,30 – 24,50 złotych brutto/ godzina

System pracy:
- Od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowych w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00
- Możliwość w pracy po 10-12 godzin dziennie
- Możliwość pracy w soboty

Zakwaterowanie:
- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie za około 400,00 zł miesięcznie (plus opłaty licznikowe), 2-4 osoby w pokoju
Jest Internet, kuchnia, toaleta, łazienka, prysznice, pralka

Zachęcamy Państwa do kontaktu:
+48 607 616 615 (Viber, WhatsApp, Telegram) Ilona
+48 661 982 010 (Viber) Alona

Wysyłając swoją aplikację, prosimy o dodanie klauzuli o poniższej treści.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez BCP SERVICE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, IV piętro zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez BCP SERVICE Sp. z o.o. Sp. k. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest BCP SERVICE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, IV piętro. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z BCP SERVICE Sp. z o.o. Sp. k. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi."
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Бланк заявления кандидата на работу

Вы заинтересованы предлагаемой нами вакансией? Заполните, пожалуйста, бланк заявления.Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych